Biuro Rachunkowe - Marek Szarowski
Lublin, ul. Turystyczna 32,
I piętro, pokój 3
tel 0-81 748 49 40
kom 691 516 656
biuro@szarowski.com.pl

O firmie

Kadra naszego biura rachunkowego działa na rynku już wiele lat. Posiadamy doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych w spółkach prawa handlowego,  spółkach prawa cywilnego oraz w obsłudze przedsiębiorstw osób fizycznych . Z sukcesem przechodziliśmy liczne kontrole oraz audyty w prowadzonych przez nas jednostkach

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz bieżące wsparcie w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwami.
Posiadamy licencję MF na prowadzenie ksiąg rachunkowych a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC. Nigdy dotąd nie zaistniała potrzeba skorzystania z tego ubezpieczenia.

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w księgowaniu podmiotów gospodarczych działających w różnych formach organizacyjno prawnych.

Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy korzystając z najnowocześniejszych programów komputerowych. Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych. Sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę.
Posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe. Sprawna organizacja biura zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę w zależności od potrzeb klientów.

Realizacja: evosoft